Möbel Bernskötter on Instagram
| Username | @moebel_bernskoetter |
|---|---|
| Audience | 6208 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Mülheim an der Ruhr |
| Categories | Furniture store furniture home decor interior design sales home improvement home accessories furniture shopping home decor ideas furniture trends |
| Languages | german |
| Emails | shop@bernskoetter-moebel.de |
| Bio | Reveal bio️ Wir verwirklichen Wohnträume Seit über 5 Generationen Möbel, Küchen, Deko und mehr |
Instagram Insights
| Followers | 6.2K |
|---|---|
| Following | 204 |
| Highlights | 33 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 22.7 |
| Avg comments | 3.1 |
| Avg interactions | 25.8 |
| Avg video views | 1439.8 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 11:16:31 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:27:10 AM |