MOEBE on Instagram
| Username | @moebecph |
|---|---|
| Audience | 244803 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Shopping & retail furniture design home decor interior design wooden furniture modern design minimalism home accessories lighting storage solutions |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioDetail-focused design. |
Instagram Insights
| Followers | 244.8K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 31 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 18089.7 |
| Avg comments | 42.8 |
| Avg interactions | 18132.4 |
| Avg video views | 2284958.2 |
| Engagement rate | 7.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:07:45 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:34:30 AM |