Julia on Instagram
| Username | @miss_juliaaaaa_ |
|---|---|
| Audience | 71973 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator lifestyle momlife home decor shopping sponsored posts family love interior design savings fashion |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAlleinerziehende Jungsmami Mama Alltag️ Was euch hier erwartet #ehrlicher Mama Content mit viel Liebe️ Kooperation: missjulia.collabs@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 72.0K |
|---|---|
| Following | 481 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 3952.7 |
| Avg comments | 102.5 |
| Avg interactions | 4055.2 |
| Avg video views | 173833.3 |
| Engagement rate | 5.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 12:00:20 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:59:10 AM |