ππ’π¦π’ ππ°π¨π¬ππ³ - ππ§πππ«π’π¨π« ππ’πππ‘ οΈ mit Liebe zum Detail on Instagram
| Username | @mimihimbeere |
|---|---|
| Audience | 2424 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design home decor industrial style personal style tattoos hair fashion home makeover lighting challenge |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInterior & Hausprojekte Halloween all year οΈ Handmade MΓΆbel & Deko schaut vorbei : @zuhausegwosdz |
Instagram Insights
| Followers | 2.4K |
|---|---|
| Following | 587 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 87.8 |
| Avg comments | 12.3 |
| Avg interactions | 100.1 |
| Avg video views | 595.7 |
| Engagement rate | 4.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 8:00:45 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:10:32 PM |