MiMaMeise on Instagram
| Username | @mimameise |
|---|---|
| Audience | 122646 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Cuxhaven |
| Categories | Digital creator home decor interior design nordsee cats altbau japandi cozy home plant lover urban jungle living room |
| Languages | german |
| Emails | mimameise@web.de |
| Bio | Reveal bio• Tom & Sandra Maria + 3 Katzen • Altbauwohnung an der Nordsee • Interior • Pflanzen & Musik • Unser Buch & Etsy Shops ️ ️ mimameise@web.de |
Instagram Insights
| Followers | 122.6K |
|---|---|
| Following | 563 |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 9088.9 |
| Avg comments | 64.8 |
| Avg interactions | 9153.8 |
| Avg video views | 1912.0 |
| Engagement rate | 7.5% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/10/2026, 4:00:04 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:41:28 AM |