Zimmermann on Instagram
| Username | @mein.zimmermann |
|---|---|
| Audience | 8505 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Oldenburg |
| Categories | Discount Store retail sales promotions events products gifts holidays jobs home decor grilling local community |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#mehralsdudenkst 47 Filialen in Norddeutschland zu den aktuellen Angeboten Impressum & Datenschutz: |
Instagram Insights
| Followers | 8.5K |
|---|---|
| Following | 81 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 25.8 |
| Avg comments | 20.7 |
| Avg interactions | 46.4 |
| Avg video views | 894.5 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/7/2026, 7:41:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:43:11 AM |