Angela Schönbeck on Instagram
| Username | @meandharmony |
|---|---|
| Audience | 1109 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor landhausstil farmhouse cottage vintage country home christmas rock and roll shopping farmhouse chic |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioLinks-grün progressiv. Feministin. Woke. Leidenschaft für schöne Gärten, Interior Design und (Rock-)Konzerte. ADHS. |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 3.0K |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 0.8 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 0.8 |
| Avg video views | 30.6 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:21:35 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:18:16 PM |