ᴍᴀss ᴅᴇᴋᴏʀ on Instagram
| Username | @massdekor |
|---|---|
| Audience | 291488 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service fly screens insect protection diy projects home improvement window protection mosquito nets blinds gardening home decor custom manufacturing |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMASS DEKOR Maßanfertigungen | Fliegengitter & Insektenschutz EU -weiter Versand | Qualität aus Deutschland Jetzt bestellen: www.massdekor.de |
Instagram Insights
| Followers | 291.5K |
|---|---|
| Following | 1 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 217.6 |
| Avg comments | 5.0 |
| Avg interactions | 222.6 |
| Avg video views | 18964.7 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 9:13:14 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:29:00 AM |