MARY | DIYs, Plotten, Dekoliebe & Mama - Momente on Instagram
| Username | @maryxtastic |
|---|---|
| Audience | 74280 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy and crafting diy crafting parenting home decor plotter sensorik baby kids gifts spring |
| Languages | german |
| Emails | hallo@maryxtastic.de |
| Bio | Reveal bioKreative Bubble voller DIYs & Co. Bunter Mamaalltag mit 2 Mädels Selfcare-Momente die schönsten Alltagsfreuden __ maryxtastic@lookfamed.de |
Instagram Insights
| Followers | 74.3K |
|---|---|
| Following | 939 |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 605.1 |
| Avg comments | 364.9 |
| Avg interactions | 970.0 |
| Avg video views | 25062.8 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:20:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:33:13 AM |