Martin on Instagram
| Username | @martin_s_k |
|---|---|
| Audience | 27795 |
| Posts | 4.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Aquarium reef coral fish saltwater hobby home decor design interior lifestyle |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biomy reeftank and more |
Instagram Insights
| Followers | 27.8K |
|---|---|
| Following | 2.2K |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 4.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 1539.5 |
| Avg comments | 25.4 |
| Avg interactions | 1564.9 |
| Avg video views | 43124.5 |
| Engagement rate | 5.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 1/26/2026, 7:40:44 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:38:55 AM |