•Margit• on Instagram
| Username | @margitluebke |
|---|---|
| Audience | 29373 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger home decor cozy living white decor landhausstil garden shabby charme coffee baking winter decor spring decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio♡Whitehome♡Dekoration♡Backen ♡Landhausstil♡Garten♡ |
Instagram Insights
| Followers | 29.4K |
|---|---|
| Following | 356 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 245.2 |
| Avg comments | 57.8 |
| Avg interactions | 302.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 8:40:44 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:34:43 AM |