Margit on Instagram
| Username | @margit.neudert2018 |
|---|---|
| Audience | 707 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | miniature furniture miniatures furniture interior design vintage mid-century modern flea market collection home decor design antiques |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio•Miniaturstühlesammlerin• |
Instagram Insights
| Followers | 707 |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 44.4 |
| Avg comments | 9.7 |
| Avg interactions | 54.1 |
| Avg video views | 90.0 |
| Engagement rate | 7.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/27/2026, 10:40:45 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:32:36 PM |