Maison Berger Deutschland on Instagram
| Username | @maisonbergerdeutschland |
|---|---|
| Audience | 26572 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | home fragrance home decor wellbeing interior design new collection fragrance diffuser design lamp home spring |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioRaumdüfte . Luftreinigung . Wohnambiente Seit 1898: Original aus Paris Wohnen mit allen Sinnen Entdecke unsere Welt der Düfte ️ |
Instagram Insights
| Followers | 26.6K |
|---|---|
| Following | 308 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 25.3 |
| Avg comments | 1.0 |
| Avg interactions | 26.3 |
| Avg video views | 673.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 2:54:51 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:44:24 AM |