Simone Sauvigny on Instagram
| Username | @lysvintage |
|---|---|
| Audience | 24275 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Entrepreneur interior design furniture home decor sales home staging scandinavian design home office retail home improvement shopping |
| Languages | german, english |
| Emails | hello@lys-vintage.com |
| Bio | Reveal bioLYS Vintage • Eppendorfer Weg 8 HH ️ +49 40 69 66 27 95 hello@lys-vintage.com Di - Fr 11 - 18 Uhr // Sa 11 - 16 Uhr // Mo nach Vereinbarung |
Instagram Insights
| Followers | 24.3K |
|---|---|
| Following | 1.8K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 62.3 |
| Avg comments | 2.1 |
| Avg interactions | 64.4 |
| Avg video views | 1680.3 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/4/2026, 10:36:01 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:45:26 AM |