Marianne Luther on Instagram
| Username | @lutherbad |
|---|---|
| Audience | 2031 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Designer home services home design luxury lifestyle lighting bathroom renovation art events cologne home decor wellness interior design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWeilerswist ️01721886809 Badplanerin #lutherbad • Homeservice • Einrichtungskonzepte • Accessoires • Bettwäsche • Tischwäsche |
Instagram Insights
| Followers | 2.0K |
|---|---|
| Following | 2.3K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 45.5 |
| Avg comments | 0.9 |
| Avg interactions | 46.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:12:42 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:41:05 PM |