Lene on Instagram
| Username | @lunalene |
|---|---|
| Audience | 252774 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Digital creator cozy lifestyle sweden diy fantasy books coffee travel knitting personal growth home decor relationships |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biozwischen Köln & Schweden ️verliebt in die kleinen Dinge des Lebens ️Wohlfühlmomente & Alltagsmagie @cozygirlsdepartment |
Instagram Insights
| Followers | 252.8K |
|---|---|
| Following | 148 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 11239.8 |
| Avg comments | 91.1 |
| Avg interactions | 11330.8 |
| Avg video views | 136397.7 |
| Engagement rate | 4.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/10/2026, 10:24:19 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:24:55 AM |