Eva Kaiser on Instagram
| Username | @lumikello__ |
|---|---|
| Audience | 74828 |
| Posts | 3.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.1K |
| Country | Germany |
| City | Warnau |
| Categories | interior design home decor color schemes lifestyle home improvement fashion countrylife collaboration photography markets |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioOwner of @studio_lumikello • Colours, Interior, Lifestyle Countrylife @torhaus_warnau in the North of Germany • Collab? Contact via E-Mail |
Instagram Insights
| Followers | 74.8K |
|---|---|
| Following | 2.1K |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 3.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 502.4 |
| Avg comments | 37.3 |
| Avg interactions | 539.8 |
| Avg video views | 1137.3 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:51:18 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:57:46 AM |