Lovely Detail on Instagram
| Username | @lovely_detail |
|---|---|
| Audience | 78747 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur baby accessories baby accessories decor nursery bedding crib toddler parenting shop home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioVon Mama für Mamas Moderne Babyausstattung mit Herz Für einen liebevollen & stilvollen Start ins Leben Shop im Link! |
Instagram Insights
| Followers | 78.7K |
|---|---|
| Following | 2 |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 75.5 |
| Avg comments | 9.2 |
| Avg interactions | 84.7 |
| Avg video views | 193.3 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 7:07:23 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:56:10 AM |