Mari on Instagram
| Username | @lottaaliving |
|---|---|
| Audience | 101463 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Oberbayern |
| Categories | Digital creator interior design home decor boho style plants cozy living interior inspiration hygge kitchen decor living room design home organization dining room ideas |
| Languages | german |
| Emails | lottaaliving@gkk.de |
| Bio | Reveal bioWillkommen in unserem Zuhause oder wie ich es nenne: “die never-ending Story” #bohohome #pflanzenliebe #interior #soulfood lottaaliving@outlook.de |
Instagram Insights
| Followers | 101.5K |
|---|---|
| Following | 532 |
| Highlights | 22 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 502.9 |
| Avg comments | 23.4 |
| Avg interactions | 526.3 |
| Avg video views | 2940.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:17:07 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:49:03 AM |