LOREY - nur Lieblingsstücke on Instagram
| Username | @lorey_frankfurt |
|---|---|
| Audience | 16021 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Frankfurt |
| Categories | Home Goods Store home goods shopping home decor gifts events promotions home appliances contests newsletter design ostern |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSeit 1796 bieten wir sorgfältig ausgewählte Produkte, die wir selber lieben. Jetzt in MyZeil Frankfurt. Öffnungszeiten: Mo - Sa von 10 - 20 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 16.0K |
|---|---|
| Following | 3.2K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 33.7 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 34.2 |
| Avg video views | 635.4 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:00:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:22:13 AM |