LOBERON Deutschland on Instagram
| Username | @loberon_de |
|---|---|
| Audience | 178831 |
| Posts | 4.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor interior design country living spring easter landhaus cozy living home and living interior inspiration garden |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioComing Home – Hochwertige Möbel & Accessoires Markiert uns mit @loberon_de oder #myloberon Die neue Hochsommerkollektion entdecken |
Instagram Insights
| Followers | 178.8K |
|---|---|
| Following | 479 |
| Highlights | 26 |
| IG Media | 4.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 197.7 |
| Avg comments | 3.7 |
| Avg interactions | 201.3 |
| Avg video views | 1316.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:01:25 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:30:37 AM |