Little Greene DE on Instagram
| Username | @littlegreene.de |
|---|---|
| Audience | 24531 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | interior design wallpaper paint home decor interior inspiration color schemes room design home improvement decorating ideas wall colors home renovation |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEnglische Manufaktur für Farben und Tapeten. #littlegreenepaint |
Instagram Insights
| Followers | 24.5K |
|---|---|
| Following | 913 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 47.8 |
| Avg comments | 1.0 |
| Avg interactions | 48.8 |
| Avg video views | 866.5 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:33:07 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:59:04 AM |