Lisa on Instagram
| Username | @liser_k |
|---|---|
| Audience | 47718 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator lifestyle fashion home decor travel family diy outfits kids interior design living style |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biomama to Elin & Kian | kids | fashion | diy | travel | living | ️ via DM |
Instagram Insights
| Followers | 47.7K |
|---|---|
| Following | 783 |
| Highlights | 33 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 452.1 |
| Avg comments | 15.0 |
| Avg interactions | 467.1 |
| Avg video views | 3114.0 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:19:23 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:19:21 AM |