Lisa Masé on Instagram
| Username | @lisa__mase |
|---|---|
| Audience | 103457 |
| Posts | 3.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.5K |
| Country | Germany |
| City | Offenbach |
| Categories | Artist lifestyle family moving fashion personal growth home decor travel memories parenting self-reflection advertisement |
| Languages | german, english |
| Emails | paulina@net-talents.com |
| Bio | Reveal bioGerman Ginger living in Lisbon Cultural Commentator @tushmagazine design, art & interior work with me: paulina@net-talents.com Shop my looks: |
Instagram Insights
| Followers | 103.5K |
|---|---|
| Following | 7.3K |
| Highlights | 36 |
| IG Media | 3.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 2319.4 |
| Avg comments | 60.6 |
| Avg interactions | 2380.0 |
| Avg video views | 15211.2 |
| Engagement rate | 2.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:41:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:47:02 AM |