Limmaland – IKEA Hacks & Wichtel Zubehör on Instagram
| Username | @limmaland |
|---|---|
| Audience | 165125 |
| Posts | 2.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Baby goods/kids goods ikea hacks diy ikea kids room home decor crafts organization easter allergies spring activities parenting |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioIKEA Hacks für Baby- und Kinderzimmer Experten für Wichtel Zubehör seit 2018 |
Instagram Insights
| Followers | 165.1K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 2.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 211.8 |
| Avg comments | 7.6 |
| Avg interactions | 219.4 |
| Avg video views | 18662.1 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 7:02:05 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:33:32 AM |