Liz on Instagram
| Username | @liizley |
|---|---|
| Audience | 55690 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator beauty makeup fashion lifestyle momlife vlog diy home decor outfit ideas family life |
| Languages | german, english |
| Emails | liizley@gmx.de |
| Bio | Reveal bioMake-up & Fashion #petitefriendly Style-Inspo Mama • Alltag MAKE-UP ARTIST Founder:@4academy.official @liz.makeup.art Kops:️ management@liizley.de |
Instagram Insights
| Followers | 55.7K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 27 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 515.5 |
| Avg comments | 13.8 |
| Avg interactions | 529.3 |
| Avg video views | 21358.4 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:26:01 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:21:41 AM |