π π π π π π π π π on Instagram
| Username | @liiseeey_ |
|---|---|
| Audience | 35853 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger home building motherhood family home decor humor kids travel personal life shopping fashion |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio32 | kreativer Kopf | #momoftwo Ganz viel #hausbauinspiration #bayern .. und ein bisschen MΓ€dchenkram |
Instagram Insights
| Followers | 35.9K |
|---|---|
| Following | 974 |
| Highlights | 34 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 71.7 |
| Avg comments | 6.9 |
| Avg interactions | 78.6 |
| Avg video views | 1998.8 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:38:24 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:23:36 AM |