Light Luggage on Instagram
| Username | @lightluggagehh |
|---|---|
| Audience | 2142 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Local business vintage decoration ceramics glass handmade christmas ornaments blankets lamps furniture home decor |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioJungfrauental 3 20149 Hamburg Open: Di - Fr 11 bis 18 Uhr & Sa 11 bis 16 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 2.1K |
|---|---|
| Following | 6.4K |
| Highlights | 30 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 26.3 |
| Avg comments | 1.0 |
| Avg interactions | 27.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 9:24:40 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:25:05 PM |