Dagmar on Instagram
| Username | @lieblingsstueckhome |
|---|---|
| Audience | 1633 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Limburg |
| Categories | Personal blog home decor interior design cozy living vintage home inspiration home decor ideas home decor blog home decorating home decor trends home decor tips |
| Languages | german |
| Emails | Lieblingsstueck-limburg@gmx.de |
| Bio | Reveal bioINTERIORLIEBE ️ home.art.vintage.flowers.living. photographer. DM per WhatsApp 0178/2389884 |
Instagram Insights
| Followers | 1.6K |
|---|---|
| Following | 869 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 16.9 |
| Avg comments | 0.9 |
| Avg interactions | 17.8 |
| Avg video views | 57.6 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 12:40:14 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:07:27 PM |