Lets Bastel - Michael Truppe on Instagram
| Username | @lets_bastel |
|---|---|
| Audience | 93300 |
| Posts | 3.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog diy home improvement woodworking tools youtube diy projects handyman home renovation crafting home decor home repair |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHaus-Bastel-Profi? Noch nicht. Unterhaltsam? Auf jeden Fall! Ich saniere mein Haus – auf meine Art Begleite mich auf YouTube |
Instagram Insights
| Followers | 93.3K |
|---|---|
| Following | 143 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 3.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 115.0 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 115.1 |
| Avg video views | 4294.9 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:03:08 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:51:19 AM |