Leonardo DE/AT on Instagram
| Username | @leonardoglas |
|---|---|
| Audience | 66422 |
| Posts | 4.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.5K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor jewelry promotions contests lifestyle furniture holidays interior design accessories gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️ Die Marke mit der Wolke Wohnaccessoires, Tischdeko, Küchen-Essentials Tag’ uns mit @leonardoglas LEONARDO x MICHIVONWANT |
Instagram Insights
| Followers | 66.4K |
|---|---|
| Following | 202 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 4.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 73.6 |
| Avg comments | 1.7 |
| Avg interactions | 75.3 |
| Avg video views | 2900.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 10:51:05 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:04:47 AM |