L&T Lengermann & Trieschmann on Instagram
| Username | @lengermann.trieschmann |
|---|---|
| Audience | 21235 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Osnabrück |
| Categories | Shopping & retail fashion clothing fashion trends home decor summer style accessories spring fashion women's fashion men's fashion seasonal trends shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioModetrends & Sportbekleidung @lundt_sport ️ Erlebniswelt & Indoor Surfen Genusswelt & Food Interieur-Trends Osnabrück & Online |
Instagram Insights
| Followers | 21.2K |
|---|---|
| Following | 122 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 65.4 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 66.0 |
| Avg video views | 2717.7 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 10:29:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:57:10 AM |