Modehaus Leffers on Instagram
| Username | @lefferswhv |
|---|---|
| Audience | 3131 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Wilhelmshaven |
| Categories | Shopping & retail fashion clothing spring fashion home decor events shopping women's fashion trends easter cafe women's wear |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSeit über 120 Jahren in Wilhelmshaven️ Mode•Lifestyle•Marken•Inspiration • Sporthaus @intersport_leffers • Curvy Fashion @havenschoen__wilhelmshaven |
Instagram Insights
| Followers | 3.1K |
|---|---|
| Following | 398 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 63.3 |
| Avg comments | 3.2 |
| Avg interactions | 66.4 |
| Avg video views | 1503.3 |
| Engagement rate | 2.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 8:04:49 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:58:59 AM |