Katharina on Instagram
| Username | @leelahloves |
|---|---|
| Audience | 113185 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Schaffenburg |
| Categories | Blogger pottery ceramics diy home decor handmade art creativity crafting pottery techniques glazing |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioTöpfern, Keramik und DIY Ideen für ein schönes Zuhause. Hier gibt’s die Töpferanleitungen: |
Instagram Insights
| Followers | 113.2K |
|---|---|
| Following | 396 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 5258.9 |
| Avg comments | 45.8 |
| Avg interactions | 5304.8 |
| Avg video views | 161285.9 |
| Engagement rate | 4.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/9/2026, 5:51:39 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:56:20 AM |