LECHUZA on Instagram
| Username | @lechuza.world |
|---|---|
| Audience | 34754 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service plant care plants gardening self-watering planters plant substrates home decor balcony gardening easter decor awards anniversary product launches |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioTHE SECRET OF BEAUTIFUL PLANTS Self-Watering planters PON - Mineral substrates Made in Germany Award-winning design #lechuzaworld |
Instagram Insights
| Followers | 34.8K |
|---|---|
| Following | 139 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 59.5 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 60.8 |
| Avg video views | 1427.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 6:00:23 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:29:20 AM |