Anna Christina Parwoll on Instagram
| Username | @leavesandbutterflies |
|---|---|
| Audience | 31898 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| City | Altena |
| Categories | Digital creator scandinavian lifestyle scandinavian design home decor diy projects recipes nordic festivals hygge interior design flowers books christmas |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio𝙵𝚘𝚞𝚗𝚍𝚎𝚛 𝙻𝚎𝚊𝚟𝚎𝚜 & 𝙱𝚞𝚝𝚝𝚎𝚛𝚏𝚕𝚒𝚎𝚜 𝚕𝚎𝚊𝚟𝚎𝚜𝚊𝚗𝚍𝚋𝚞𝚝𝚝𝚎𝚛𝚏𝚕𝚒𝚎𝚜@𝚢𝚊𝚑𝚘𝚘.𝚍𝚎 Skandinavische Weihnachten(21) Mein perfektes Hygge-Jahr(22) Feste feiern mit Anna(23) |
Instagram Insights
| Followers | 31.9K |
|---|---|
| Following | 167 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 645.0 |
| Avg comments | 48.8 |
| Avg interactions | 693.8 |
| Avg video views | 2876.0 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 10/11/2025, 7:37:38 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:29:28 AM |