Lara Marie on Instagram
| Username | @laramarieherring |
|---|---|
| Audience | 17740 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator lifestyle daily life fashion coffee travel home decor shopping autumn photography vlogs paris |
| Languages | german |
| Emails | lara@wantmoreagency.de |
| Bio | Reveal biodigital diary & coffee obsessed YOUTUBE | Lara Marie Claide „laramarieh“ lara@wantmoreagency.de & Impressum (verlinkt) |
Instagram Insights
| Followers | 17.7K |
|---|---|
| Following | 555 |
| Highlights | 64 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 1113.6 |
| Avg comments | 43.3 |
| Avg interactions | 1156.8 |
| Avg video views | 1707.8 |
| Engagement rate | 6.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:43:53 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:00:26 AM |