LARA THERESA on Instagram
| Username | @lara_theresa |
|---|---|
| Audience | 30763 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| City | Braunschweig |
| Categories | Digital creator lifestyle fashion travel interior design self-care beauty dancing home decor beach restaurants |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioger || brunswick travel, fashion, interior, friends : lara_theresa93@web.de |
Instagram Insights
| Followers | 30.8K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 38 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 6025.1 |
| Avg comments | 24.3 |
| Avg interactions | 6049.3 |
| Avg video views | 68139.7 |
| Engagement rate | 19.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:46:28 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:34:57 AM |