Landlust on Instagram
| Username | @landlust_magazin |
|---|---|
| Audience | 149186 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Magazine lifestyle gardening recipes crafting diy spring easter knitting home decor workshops |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDein Magazin zum Genießen Fachkundige Gartentipps Erprobte Rezepte Zahlreiche Strickanleitungen ️ Naturnahe DIYs Online-Workshops |
Instagram Insights
| Followers | 149.2K |
|---|---|
| Following | 503 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 373.8 |
| Avg comments | 9.8 |
| Avg interactions | 383.5 |
| Avg video views | 30829.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:59:58 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:38:42 AM |