Tina & Lotta on Instagram
| Username | @landhauslottchen |
|---|---|
| Audience | 15238 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Kühlungsborn |
| Categories | Digital creator home decor interior design landhausstil farmhouse style cozy home dog life beach walks pfingstrosen neutral home decor garden |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio♡m᥆᰻ᥒ! ♡ᥣᥲᥒძһᥲᥙsᥣ᰻ᥱᑲᥱ & ᥎᰻ᥱᥣ mᥱᥱr ️ ♡ᥣ᥆𝗍𝗍ᥴһᥱᥒ ♡һ᥆mᥱᑲᥡ𝗍һᥱsᥱᥲ |
Instagram Insights
| Followers | 15.2K |
|---|---|
| Following | 1.5K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 449.6 |
| Avg comments | 59.9 |
| Avg interactions | 509.5 |
| Avg video views | 1585.5 |
| Engagement rate | 3.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 12/25/2025, 7:00:42 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:08:23 AM |