Ladengalerie CLARA on Instagram
| Username | @ladengalerie_clara |
|---|---|
| Audience | 1606 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Quedlinburg |
| Categories | Shopping & retail boutique home decor scandinavian design art travel gifts fashion ceramics garden paper decor local tourism |
| Languages | german, spanish, english |
| Bio | Reveal bioSkandinavisches Wohnglück, außergewöhnliche Keramik , nachhaltige Bekleidung. Versand Gildschaft 10 in Quedlinburg, direkt am Finkenherd. |
Instagram Insights
| Followers | 1.6K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 38.0 |
| Avg comments | 1.4 |
| Avg interactions | 39.4 |
| Avg video views | 202.0 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 11:15:27 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 3:12:14 PM |