La casita wohnen & schenken on Instagram
| Username | @lacasita_ |
|---|---|
| Audience | 2163 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Gift Shop gifts home decor shopping christmas accessories presents decorations wholesale retail shopping experience |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio- Überraschende Wohnaccessoires - kreative Geschenkideen - ausgefallener Schmuck Shopping Erlebnis auch per WhatsApp unter 09123965848 |
Instagram Insights
| Followers | 2.2K |
|---|---|
| Following | 828 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 50.9 |
| Avg comments | 2.3 |
| Avg interactions | 53.3 |
| Avg video views | 1289.0 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 11:51:20 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:37:26 PM |