KUNSTLOFT on Instagram
| Username | @kunstloft |
|---|---|
| Audience | 8230 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor art wall art interior design painting sale autumn handmade modern living 3d art nature |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioElevating Spaces w/ Handpainted WallArt & Home Decor Shipping Across Europe and USA | High-Quality Tag #kunstloft to be Featured New ART DROPS |
Instagram Insights
| Followers | 8.2K |
|---|---|
| Following | 72 |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 8.3 |
| Avg comments | 1.1 |
| Avg interactions | 9.3 |
| Avg video views | 320.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 1:20:56 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:03:32 AM |