Küche&Co Pforzheim on Instagram
| Username | @kueche_und_co_pforzheim |
|---|---|
| Audience | 3828 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Pforzheim |
| Categories | Shopping & retail kitchen design sustainability home improvement interior design cooking appliances organization home decor diy lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKüchen & Wohnkonzepte Planung. Design. Umsetzung. Für Neubau & Modernisierung Pforzheim | Zell am See Beratungstermin sichern |
Instagram Insights
| Followers | 3.8K |
|---|---|
| Following | 2.1K |
| Highlights | 28 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 5.1 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 5.1 |
| Avg video views | 42.5 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:03:13 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:31:21 AM |