kristina stroeh on Instagram
| Username | @kristina.stroeh |
|---|---|
| Audience | 88401 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Blogger interior design art yoga coffee home decor apartment design inspiration living room altbau interior lovers |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biobased in HH follow for yoga, interior & art weekly classes, specials & retreats ️check |
Instagram Insights
| Followers | 88.4K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 2588.8 |
| Avg comments | 16.1 |
| Avg interactions | 2604.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/14/2026, 2:03:12 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:49:44 AM |