Barbara Sauda on Instagram
| Username | @kreativseindesign |
|---|---|
| Audience | 55108 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy crafting handmade candles home decor easter craft supplies creative ideas small business crafting tips |
| Languages | german |
| Emails | kreativseindesign@gmx.de |
| Bio | Reveal bioHandmade verkaufen? Dann bist du hier richtig! DIY Material - Ideen - Verkaufstipps Sicherheitshinweise für deinen Handmade-Shop Zu unserem Shop ️ |
Instagram Insights
| Followers | 55.1K |
|---|---|
| Following | 827 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 182.3 |
| Avg comments | 11.7 |
| Avg interactions | 194.0 |
| Avg video views | 5233.4 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:50:34 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:22:50 AM |