Saskia und Christian Krauß on Instagram
| Username | @kraemerei_salzhausen |
|---|---|
| Audience | 1412 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Salzhausen |
| Categories | Shopping & retail shop christmas sweden decorations shopping lüneburger heide maileg winter gifts home decor seasonal items |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGemeinsames Ladengeschäft in 21376 Salzhausen von Saskia (@harryandsally_shop) und Christian (@ceweka_design.de). |
Instagram Insights
| Followers | 1.4K |
|---|---|
| Following | 91 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 29.6 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 30.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/5/2026, 11:20:58 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:42:46 PM |