Knutzen Wohnen on Instagram
| Username | @knutzenwohnen |
|---|---|
| Audience | 21934 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Home decor furniture carpets sun protection interior design home inspiration flooring spring summer shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSchön, dass du es einrichten konntest! Teppiche | Sonnenschutz | Bodenbeläge | Möbel Markiere uns mit @knutzenwohnen und #knutzenwohnen |
Instagram Insights
| Followers | 21.9K |
|---|---|
| Following | 268 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 22.8 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 23.3 |
| Avg video views | 524.1 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 9:13:42 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:57:21 AM |