Friedrich Klocke Dekoration on Instagram
| Username | @klockeonline |
|---|---|
| Audience | 11208 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Herford |
| Categories | Home decor decor summer table decor garden decor wholesale florist sustainability seasonal trends outdoor decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFamilienunternehmen Klocke Großhandel für Dekoration, Floristenbedarf & Co. Deko • Floristikbedarf • Saisonware Internationaler Versand |
Instagram Insights
| Followers | 11.2K |
|---|---|
| Following | 2.2K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 62.9 |
| Avg comments | 1.4 |
| Avg interactions | 64.3 |
| Avg video views | 2076.4 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:51:09 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:55:22 AM |