Daniela | DIY | DEKO | FOTOGRAFIE on Instagram
| Username | @klickerkram |
|---|---|
| Audience | 69672 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy crafts photography home decor handmade creative ideas diy projects hobby creative living self-made art |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio♡ Creator ♡ Autorin ♡ Hobbyfotografin |
Instagram Insights
| Followers | 69.7K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 26 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 800.6 |
| Avg comments | 192.6 |
| Avg interactions | 993.2 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:26:54 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:08:57 AM |